מבצע לזמן מוגבל! 20% הנחה על כל האתר ומשלוח חינם ברכישה מעל 500₪! הזינו קוד קופון SAVE20

מסנן ונורה תואמים לתמי 4

פילטר המים התואם לתמי 4

פילטר המים שתואם לתמי 4 – חידוש ישראלי למי שתייה נקיים

Smartfilter – סמארט פילטר היא חברה ישראלית צעירה שמפתחת טכנולוגיות מתקדמות לטיהור מים. המוצר המרכזי שלהם הוא פילטר מים ביתי המסוגל לספק מי שתייה נקיים וטהורים מכל ברז.

הטכנולוגיה של פילטר המים של סמארט פילטר מבוססת על ממברנות אולטרה-דקות שמסננות חלקיקים, כימיקלים ומזהמים שונים מהמים. בנוסף, הפילטר מכיל שכבות פחם פעיל שסופחות כלור וחומרים אורגניים וגם מערכת עיקור UV המסירה וירוסים וחיידקים.

על פי סמארט פילטר, הפילטר שלהם מסוגל להפחית בצורה משמעותית את ריכוזי הכלור, העכירות והמתכות הכבדות במים מהברז ולספק מי שתייה באיכות של מים מינרליים. הפילטר עובד באופן אוטומטי, ניתן להתקנה תחת כיור המטבח ואינו דורש תחזוקה מורכבת או החלפת ממברנות כמו במתקני אוסמוזה הפוכה.

החברה טוענת שפילטר המים שלה יעיל יותר מבריטה ומסננים ביתיים אחרים, ובנוסף הוא מאפשר חיסכון בבקבוקי מים וצמצום השימוש בפלסטיק חד-פעמי. מחקרים שנעשו על ידי מוסדות אקדמיים הראו שאכן הפילטר מסיר כ-99% מהכלור ו- 95% מהחומרים האורגניים הנמצאים במי הברז.

הפילטר כבר זמין לרכישה לשימוש ביתי, וסמארט פילטר שואפת להתקשר עם ערים ורשויות מקומיות בישראל כדי להתקין את הפילטרים על ברזי מי שתייה ציבוריים ולאפשר לכלל האוכלוסייה ליהנות ממי שתייה נקיים. הזמינות והיעילות של הפילטר עשויים להפוך אותו למוצר מרכזי בכל בית ישראלי ולשפר באופן משמעותי את איכות מי השתייה במדינה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

על סמארט פילטר

סמארט פילטר הינו מסנן חכם היודע לבצע את אותן פעולות סינון וללא צורך בשני מיכלים, בכך אנו גם שומרים על הסביבה ללא שימוש בפלסטיק מיותר. חכם . ירוק . חסכוני

פוסטים אחרונים